Uudised

Isikuline tänumeene – ideest teostuseni!

mai 21, 2018
3Dlaser

Kas Sina oled soovinud kinkida koostööpartnerile enneolematu mälestusmeene, mis sümboliseeriks koos loodud edusamme? Just selline personaalne lahendus on 3D lasergraveeringuga klaasmeene, mida on huvitav vaadelda klaasi igast küljest! Klaasi sisse saab tänu unikaalsele tehnoloogiale graveerida väga detailselt, mis loob elutruu lõpplahenduse.

Kuidas tellida endale isikuline tänumeene, mille visuaal iseloomustaks ettevõtet? Sellele küsimisele vastan kliendi lahkel loal reaalse tellimusprotsessi näitel.

Sellel kuul võttis 3DLaseriga ühendust Haktek OÜ (restorani-, baari- ja suurköögiseadmete hooldusettevõte aastast 1997), kellel on hea ja pikaajaline partnersuhe Leedu ettevõttega IDS (kus toimuvad erinevad mehaanikute täiendkoolitused ja on esindatud suurema osa seadmetootjate varuosad). Just IDS-ile sooviti luua ainulaadne klaasmeene, kuhu oleks graveeritud tänusõnad ja head soovid kauakesteva koostöö eest ning termostaadi 3D mudel.

3D mudeli loomiseks saadeti termostaadist pildid, mis olid jäädvustatud erinevate nurkade alt, ning lisaks toodi kohapeale füüsiline näidis, mille pealt mõõdud võtta, et tulemus saaks võimalikult täpne.

Edastatud info põhjal valmis 3D mudel ning kliendile edastasime klaasi imitatsiooniga viusaali näidise, kuhu olid lisatud ka soovitud logod ning tekst.

Peale näidise kinnitamist graveerisime selle 100x100x100mm klaaskuubi sisse ning valmis detailse lasergraveeringuga isikuline tänumeene, mis on vaadeldav iga nurga alt. Lisaks soetati klaasi juurde ka valgusalus Square 2in1, et klaasi sees graveering paremini esile tuua ning meenet efektselt eksponeerida.

Kliendi kommentaar: “Kingitus oli väga cool. Kõik vaatasid ja imetlesid seda! Hästi originaalne kukkus välja!” – Ringo Pals, Juhatuse liige, Haktek OÜ

 

Korduma kippuvad küsimused:

Mul ei ole 3D mudelit, mis saab edasi?

Anna meile märku oma soovist, edasta tootest/esemest niipalju informatsiooni kui võimalik ning me teeme Sulle pakkumuse 3D mudeli valmistamise osas. Peale pakkumuse kinnitamist loome mudeli, edastame selle Sulle ülevaatamiseks ning kui kõik on paigas, siis graveerime selle klaasi sisse.

Kas alati on vaja tuua kohapeale ka reaalne toode?

Ei, ei ole, aga sellisel juhul oleks hea, kui saaksite edastada meile lisaks ka tootest joonise või pildid, kuhu juurde on märgitud mõõdud – mida rohkem informatsiooni meil objektist on, seda täpsem saab ka mudel ja 3D graveering. Kui ei ole kindel kas infot on piisavalt, siis võib alati päringu teha ning anname märku kui on vaja eseme kohta lisa teavet saata.

Kas enne graveerimist on võimalik ka näidis saada?

Jah, alati enne klaasi sisse lasergraveeringu teostust saadame kliendile näidise ülevaatamiseks, et ta saaks veenduda visuaali sobilikkuses ning üle lugeda tekstid – kontrollida, et kõik on õige ja täpselt nii nagu soovib.

Kui kiiresti 3D mudel ja/või klaasmeene valmib?

Sellele küsimusele ei ole ühte ja kindlat vastust. Valmimise aeg sõltub töö keerukusest ning tööde järjekorrast. Vastuse saame anda, kui oled oma soovist meile teada andnud.

Kas minu poolt tellitud 3D mudelit saavad tellida ka teised?

Ei, kui olete tellinud meilt 3D mudeli valmistamise, siis sama mudelit ei paku me ühelegi teisele kliendile.

 

Kas ka Sina soovid eristuda isikupärase meenega? Võta meiega ühendust 3dlaser@nixor.ee

 

Kategooriad

  • Kõik
  • 3Dlaser