Tehnoloogia

Mitte klaasi peale… vaid sisse!

*Kasutusel olev 3D tehnoloogia võimaldab graveerida nii 3D mudeleid kui ka tavalisi pilte/fotosid. Sobivateks toorikuteks on erinevad klaasist detailid mõõtudega kuni 300x300x150mm.

*Klaasid valmivad tänu spetsiaalsele laserkiirele, mis läbib klaasi pinnase kuni jõuab täpsesse punkti klaasi sees. Selles punktis põhjustab energiatase klaasi aurustumise ning tekitab imepisikese mõra. Laserkiir liigub klaasi erinevatesse punktidesse tekitades miljoneid pisikesi mõrasid kuni tekib 3D pilt. Need pisikesed mõrad murravad valgust, tänu millele jääb klaasi graveeritud inimene, maja või objekt väga elutruu.

*Lisateenusena pakume kohapeal 3D portree tegemise võimalust. Portree ülesvõtteks kasutame  3D kaamerat, mille abil on võimalik kiiresti ning lihtsalt genereerida graveerimiseks sobiv 3D kujutis klaasmeenesse. Kaamera pildistab inimese portree eest ja külgedelt.

*Meie käe all valmivad kvaliteetsed auhinnad, kingitused ja meened. Lisaks teostame personaliseeritud 2D kujundusi ja 3D modelleerimist.

Vaata ka allpool olevaid videosid.

Mis vahe on 2D ja 3D graveeringul?

Kuidas toimub 3D pildistamine?