Uudised

Mida kinkida parimatele ja pikaajalistele töötajatele?

märts 06, 2017
3Dlaser

Iga juht teab, et ettevõtte edus ja arengus on võtmesõna hea töötaja. Parimate töötajate hoidmine kindlustab kliendi rahulolu, hea müügi, rahulolevad kolleegid ja organisatsioonis sügavalt juurdunud teadmised ning oskused. Tunnusta oma ettevõtte vääruslikke töötajaid 3D silmapaistvate klaasmeenetega.

3Dlaser on aastate jooksul graveerinud parimatele töötajatele mitmeid erinevaid klaase. Panime Sinu jaoks kokku pildid, et töötajate klaasmeenete jaoks ideid koguda. Piltdel on näha ettevõtete Amserv, Tallink Takso, Vaimo, Nordica, Oilseeds, Columbus ja paljude teiste tellitud klaase. Amservi tellitud klaaside kohta loe lähemalt siit.

Töötajatele on tellitud trofeed Curve Prestige, nurgalõikega- ja tavalisi kuupe ning erinevas suuruses tahukaid. Lisaks sellele sobivad töötajatele hästi ka trofeed Iceberg, Round ja Prestige ning erinevad praktilised meened- pastakahoidja, lauakell ja palju muud. Kõiki klaasdetaile ja valgusaluseid saate vaadata meie kodulehel siit või  tootekataloogist.

Enamasti soovitakse klaasi graveerida töötaja nimi ja aasta, ettevõtte logo ning ettevõttega kokku sobiv 3D mudel. Amservi ja Tallink Takso puhul 3D mudel autost, Oilseedsi klaasidel 3D viljapea. Kui sobivat 3D mudelit ei leia , teeb suurepäraselt oma töö ära ka ettevõtte 3D logo.

Vaata pilte tehtud klaasidest ja kogu ideid!

Klaaside tellimiseks kirjutage oma soov 3dlaser@nixor.ee või helistage numbril 5860 5843.

Leiame igale Teie ideele parima lahenduse!

Kingitused töötajatele.