Toshiba

Ettevõttest

Toshiba Global Commerce Solution (TGCS) on maailma juhtiv jaekaubanduse kassa- ja müügisüsteemide tarkvara ja riistvara tootja. Toshiba kaubandustarkvara VisualStore on kõige modulaarsem ja arenenum kaubandustarkvara turul. Ülemaailmselt tuntud ettevõttena korrladab Toshiba igal aastal üleeuroopalist partnerüritust, et jagada infot uusimate tehnoloogiate kohta ning anda partneritele võimalus omavaheliseks suhtluseks.

Auhinnad Toshiba partneriüritusele

Partnerürituse raames tunnustab Toshiba koostööpartnereid erinevate meenetega. 2016 aastal Riias toimunud üritusel tekkis Toshibal vajadus taaskord jagada tunnusust erinevatele ettevõtetele ja kinkida neile silmapaistvaid meeneid. Siinkohal tulid abiks Nixori klaasist auhinnad. Nixori tootevalikust leiab 2D ja 3D graveeringuga omapärased klaasmeened, mida saab kujundada vastavalt kliendi soovile ning mis sobivad hästi kingituseks või auhinnaks kõigile.

Klaaside graveerimine

Erinevate valdkondade ettevõtetele (Toshiba partneritele) valiti omanäolise kujuga trofeed. Silmapaistvad auhinnad valmistati kolmest erikujulisest klaasist: trofee Prestige, Curve Prestige ning kristalltahukas (80x80x180mm). Klaasidesse graveerisime 3D’s ürituse logo, auhinna kategooria nimetuse, käesoleva aasta ning partnerettevõtte nime (nimed piltidelt eemaldatud). Lisaks omapärastele klaasidele soovis Toshiba ka ilusaid kinkekarpe. Selleks kaunistasime oma tavapärased karbid seest kauni sinise riidega. Toshiba tänas meid silmapaisvate klaasmeenete eest ning oli rahul lõpptulemusega. Auhinnad said väga võimsad ning pakkusid partneritele suurt rõõmu.

Kliendi kommentaar

Marius Vasilescu (Area Sales Manager, CEE) kommenteeris järgmiselt: “Kõik läks suurepäraselt! Partnerid märkasid uusi auhindu, mis neile väga meeldisid. Suur tänu Nixorile tehtud töö ja toetuse eest, et auhinnad õigeks ajaks valmis said ja kohale toimetati. Loodan, et saame ka tuleval aastal koostööd teha!”